Yandex Mail Kaydolma 2021

  • Whatsapp

Yandex, son zamanların popüler mail uygulamalarından biridir. Ücretsiz mail servisi arayan kullanıcılar yandex mail kaydolma hakkında bilgi almak istiyor. Bugün sizlere Nasıl Yandex Mail Açılır? resimli anlatacağız.

Nasıl Yandex Mail Açılır?

Bir mail hesabınızın olması için sizin iyi olacaktır. Günümüzün en büyük teknolojisi internet üzerinde hemen hemen her işlem mail adresi ile yapılmaktadır. İnternet’in velinimeti olan kaynakların çoğuna üyelik e-posta aracılığıyla gerçekleşir. Mail adreslerimiz bizim internet kimliklerimiz diyebiliriz. Bu yüzden mail bilgilerimizi kimseyle paylaşmamalıyız.

Read More

Oluşturacağınız mail hesabıyla başkalarına e-posta gönderebilirsiniz. Size gelen e-postaları okuyabilirsiniz. Hazırladığınız dosyaları mail taslağında saklayabilirsiniz. Üstelik tüm önemli bilgileriniz yandex güvenilir sunucularında saklanmaktadır.

Yandex Mail Kaydolma

Hala bir mail adresine sahip olmayan kullanıcılar aşağıda yer alan adımları tamamlayarak ücretsiz e-posta sahibi olabilirler. Telefon ve tablet gibi cihazlarınızdan bu mail adreslerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Şimdi sırayla adımlarımızı takip edelim ve mail hesabımızı oluşturalım.

Yandex mail açmak için bağlantıya tıklayalım —–> https://passport.yandex.com.tr/
Açılan ekranda “Kaydol” butonuna tıklayalım.

Yandex Mail Kaydolma 2021

Daha sonra açılan ekranda sırasıyla aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz dolduralım. Tüm bilgiler sonrasında mail hesabınız oluşturulacaktır.

  • Adınız
  • Soyadınız
  • Kullanıcı Adı
  • Şifre

Yandex Mail Oturum Açma

Bir önce ki yazımızda sizlere Yandex Mail oturum açma hakkında bilgiler vermiştik. Bu bilgileri takip ederek mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlarınızdan oturum açma işlemini hemen gerçekleştirebiliyorsunuz. Merak eden kullanıcılar aşağıda yer alan bağlantıdan Yandex Mail Giriş Yapma adımlarını takip edebilir.

Yukarıda yer alan işlemlerden herhangi birinde takılırsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan yorum bölümünden yapmak istediğiniz işlemleri aktarabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size hizmet etmek için beklemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mail Giriş - E Posta Giriş Yap

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir