Yandex Mail Giriş Nasıl Yapılır?

  • Whatsapp

Yandex Mail Giriş Nasıl Yapılır?

Yandex arama motorunun ardından mail servisi ile milyonlarca kullanıcı kendine çekmeyi başardı. Başarılı reklam politikaları ve iyi hizmet kalitesi ile Yandex mail kullanıcılarına güven veriyor. Akıllı mobil cihazlarınızın yanında bilgisayarınız ile de mail kontrolünü sağlayabilirsiniz. En kolay şekilde Yandex Mail Giriş  işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Artık sizde tüm cihazlarınızdan yandex giriş yapma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

E-posta sahibi olmak isteyen kullanıcılar genellikle tarafımıza yandex mail nasıl giriş yapacaklarını sormaktadırlar. Editörlerimiz sizlerden gelen bu soruya cevap vermek için yandex mail giriş yapma ve yandex gelen kutusuna girme konusunda bilgiler aktaracak.

Read More

Yandex Mail Giriş Yap

Yenilenen kullanıcı arayüzü ile yandex mail giriş yapmak çok basittir. Eğer bir mail hesabına sahipseniz aşağıda yer alan adımları sırasıyla gerçekleştirin ve giriş yapın. Giriş işleminin ardından yapmak istediğiniz tüm mail işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex giriş yapmak için; ilk olarak  giriş sayfasının linkine —> https://mail.yandex.com.tr tıklayınız. Daha sonra açıklan ekranda “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

Yandex Mail Giriş Yapma

Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra tarayıcınız otomatik olarak yandex mail giriş yapma ekranına yönlenecektir. Bu giriş sayfasında size ait olarak mail kullanıcı bilgilerini doldurarak ilerleyiniz.

Yandex Mail Oturm Açma

Yandex Mail Oturum Açma

Yukarıda yer alan ekranda bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurup giriş yap butonuna tıkladığınızda mail kutunuza erişmiş olacaksınız. Mail gönderme, gelen mailleri okuma gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yandex’in kullanıcılarına sunduğu tüm özellikleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer hala bir yandex mail kullanıcısı değilseniz kolaylıkla bir hesap oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mail Giriş - E Posta Giriş Yap

Telefon’dan Yandex Mail Giriş Yapma

Akıllı telefonlarınızdan maillerinizi kontrol etmek çok iyi olmaz mıydı? Günümüzde artık tüm işlemlerimizi akıllı mobil cihazlarımızdan halledebiliyoruz. Mail yönetiminizi gerçekleştirmek için öncelikle Android ya da iOS cihazlarınızın App Store marketinden Yandex Mail uygulamasını indirmelisiniz.

Daha sonra telefonunuza kuracağınız Mail uygulamasını çalıştırarak aldığınız mail kullanıcı bilgilerini doldurup giriş yapın. Tebrikler, artık telefonunuzdan mail gönderebilir ve mail alabilirsiniz. Uygulamanın bildirimlerini açarak tüm yeni gelen maillerden haberdar olabilirsiniz.

 

 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir