Hotmail Oturum Açma, Hotmail Outlook Giriş

  • Whatsapp

Hotmail oturum açma adımlarını sitemizden takip ederek e-posta hesabınıza giriş yapabilirsiniz. E-posta hesabına gelen mailleri kontrol etmek isteyen kullanıcılar Hotmail giriş işlemi nasıl yapılır merak etmektedir. Outlook sistemi ile mail gönderebilir ve tarafınıza iletilen mailleri kontrol edebilirsiniz.

Hotmail Oturum Aç, Outlook

Hotmail, zamanında MSN ile popüler mail servisleri listesinde yerini almıştır. Gelişen teknoloji ile MSN artık Skype olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ücretsiz mail servisi olduğu için kullanılabilir e-posta servisleri listesinde yer almaktadır. Outlook üzerinden mail göndermek, mail almak istiyorsanız öncelikle Outlook oturum açma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Öncelikle Hotmail, Outlook oturum açma bağlantısına tıklamalısınız. >>> https://login.live.com/login.srf

Hotmail, Outlook Oturum Açma
  • Açılan ekranda yer alan bölüme E-posta adresinizi yazarak, “İleri” butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra açılan bağlantıya güncel parolanızı yazarak ilerleyiniz.

Hotmail Giriş – Outlook Sign

Yukarıda resim ile anlatılan adımları takip ederek Hotmail giriş işlemini tamamlayabilirsiniz. Giriş yaptığınız Outlook mail hesabınızdan, mail gönderebilir ya da gelen maillerinizi okuyabilirsiniz. Outlook e-posta servisini bir çok kurumsal firma kullanmaktadır. Eğer [email protected] şeklinde bir e-posta servisine sahipseniz Outlook servislerini aktif şekilde kullanabilirsiniz. Outlook giriş işlemini gerçekleştirirken mutlaka bulunduğunuz adresin doğru olduğunu kontrol etmelisiniz.

Hotmail hesabınızın parolasını harf, özel karakter ve rakamlardan oluşturmalısınız. Güçlü parolalar hesabınızın güvenliği için çok önemlidir.

Telefondan Outlook, Hotmail Oturum Açma

MSN devriminin ardından Hotmail radikal bir karar ile Outlook adı altında e-posta servis hizmetlerini sürdürmüştür. Skype destekli mail servisi, ülkemizde çok fazla tercih ediliyor. Outlook servisini telefonunuzdan kullanabilirsiniz. İndireceğiniz mobil uygulaması ile mailler artık telefonunuzda yer alacak.

Android, Google Play Hotmail Uygulaması için >> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook&hl=tr&gl=US

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hotmail Kaydol, Hotmail Aç (3 Dakika'da)

iPhone, iOS Hotmail, Outlook Uygulaması için >> https://apps.apple.com/us/app/microsoft-outlook/id951937596

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir