Hotmail Kaydol, Ücretsiz Hotmail Hesabı Açma 2021

  • Whatsapp

E-mail günümüzün en çok kullanılan iletişim araçlarındandır. Kullanıcılar genellikle Hotmail ve Gmail E-posta araçlarını kullanmaktadır. Bugün sizlere, hotmail kaydol ve gmail kaydolma işlemlerini göstereceğiz.

Açacağınız e-posta adresi ile birlikte artık sizde e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız hemen hemen her işlem için email adresleri zorunludur.

Hotmail E-Posta Hesabı Aç

E-posta açmak için günümüzün en popüler iki email servislerinden Gmail ve Hotmaili tercih edebilirsiniz. Bu iki büyük firmayı Yahoo ve MSN mail servisleri takip etmektedir. Güvenilir olmaları ve tamamen kullanıcı performansına önem vermeleri bu firmaları tercih sebebi yapmaktadır.

Not: Aşağıdaki görselde yer alan “Ücretsiz hesap oluşturun” butonuna tıklayın ve hotmail hesap oluşturma bölümüne gidin. Bu işlemin ardından size ait bir e-posta adresine sahip olabilirsiniz.

Bu işlem kısa sürmektedir. Takip edeceğiniz adımlar ile yeni bir e-posta adresi açabilirsiniz. Bu işlem esnasında sizden bir takım kişisel bilgileriniz istenebilir. Cep telefonu, doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi lütfen doğru ve dikkatli bir şekilde doldurun.

Hotmail Kaydol 2021

Mail kullanımı ülkemizde son yıllarda artış göstermiştir. Pandemi nedeniyle evden çalışma düzenine geçen ofisler, iletişimi e-postalar aracılığıyla sürdürmüştür. Hazırlanan teklifler, çalışmalar şirket içinde mail trafiğiyle aktarılır. Yalnızca kurumsal ofisler değil günümüz de bir çok öğrencide e-posta servislerini aktif kullanmaktadır. Eğer halen bir e-posta servisini kullanmıyorsanız sitemizi inceleyerek hızlıca, e-posta aç işlemi yapabilirsiniz.

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

Hotmail, hesabı oluştururken vermiş olduğunuz kişisel bilgilere dikkat ediniz. E-posta hesabınıza başkalarının erişmesi durumunda bu bilgiler ile hesabınızı tekrar kurtarabilirsiniz.

Hotmail hesabınıza mutlaka bir adet kurtarıcı e-postası ekleyiniz. Mail adresinizin şifresini unutmanız halinde bu ikinci mail adresine kurtarma işlemleri için bağlantı gönderilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mail Giriş - E Posta Giriş Yap

Hotmail Kaydol Ücretsiz

Yukarıda belirttiğimiz gibi şirketler ve öğrenciler e-posta adreslerini aktif şekilde kullanmaktadırlar. Şirketler kendi uzantıları ile mail adresi vermekte. Üniversite öğrencileri ise kendi üniversitelerinin @edu.tr uzantılı mail servislerini tercih ediyorlar. Ancak sizin böyle bir derdiniz olmayacak. Çünkü hotmail ücretsiz bir e-posta servisidir.

Yukarıda yer alan adımları takip ederek yaklaşık 5 dakika içerisinde ücretsiz hotmail hesabı açabilirsiniz. Bu işlem ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemleri bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir