Hotmail Giriş Sign

  • Whatsapp

Hotmail giriş sign işlemi, size ait hotmail e-posta adresi ile oturum açma işlemidir. Bu işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için yazımızı dikkatli bir şekilde takip ediniz.

Hotmail giriş işlemi ile birlikte, mail hesabınıza erişebileceksiniz. Böylelikle bu ekranda, size gelen e-postaları, gönderilen e-postaları ya da hazırladığınız taslak mail adreslerini bulabileceksiniz. Hotmail mail servisleri ülkemizde de kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Eğer bir hotmail maili sahibiyseniz giriş sign işlemi için aşağıda yer alan adımları titizlikle ilerletin.

1- Öncelikle https://outlook.live.com/owa/ adresine tıklayıp bağlantıyı açalım.

Hotmail Oturum Aç
Hotmail Oturum Aç

2- Açılan ekranda “Oturum Açın” yazısının yer aldığı butona tıklayalım.

3- Daha sonra açılan ekranda size ait e-post adresinin bilgilerini girip, ileri butonuna tıklayınız.

Tebrikler, Hotmail giriş sign işlemini tamamladınız. Bu ekran üzerinden dilediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hotmail Giriş Sign
Hotmail Giriş Sign

Hotmail Gereksiz E-Posta

Hotmail, e-posta adresinize gelen önemsiz gönderileri, Gereksiz  E-posta bölümüne taşıyabilirsiniz. Böylelikle önemli gönderilerinizi gözden kaçırmamış olursunuz. Spam gönderiler son yıllarda çok fazla artmıştır. Gereksiz E-posta kutusuna kullanarak bu gönderileri bir nebzede olsa temizleyebilirsiniz.

Hotmail Silinmiş Öğeler

Daha önce silmiş olduğunuz e-posta gönderilerini geri getirmeniz mümkündür. Bunun için Hotmail, Silinmiş Öğeler bölümünü kullanabilirsiniz. Sildiğiniz mailler bu kısımda yer alır, tamamen silmek istediğiniz gönderileri, bu bölümden seçip yine silmeniz gerekir. Aksi halde silinen gönderiler yine saklanacaktır.

Önemli gönderilerinizin üstünde bulunan bayrak işaretine tıklayarak önemli bölümüne alabilirsiniz. Sizin için görme önceliği olan mailleri böylelikle saklayabileceksiniz. Klasör bölümlerini yönetmek sizin elinizde. Bir önceki yazımızda Hotmail Kaydol işlemini ele aldık. Editörlerimiz tarafından resimli olarak anlatılan bu makalede, Hotmail hesap açma işlemlerini resimli anlattık eğer hala bir mail hesabı sahibi değilseniz bu gönderimize göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hotmail Kaydol, Hotmail Aç (3 Dakika'da)

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir