Hotmail Giriş Nasıl Yapılır?

  • Whatsapp

Dünya’nın en çok kullanılan mail servislerinden olan Hotmail, sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.
Kolay kullanım arayüzü ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Hotmail’e giriş nasıl yapılır? hakkında merak ettiğiniz soruları buradan yanıtlayacağız. Hotmail’in gelişmiş ve esnek altyapısı kullanıcı dostu kullanımı desteklemektedir. Skype ile yapılan ortak anlaşma sonrası mail hesabınız ile Skype hesabına sahip olabiliyorsunuz. İstenmeyen mailleri tek seferde filtreleme yapması da en çok tercih edilme nedenlerinden.

Hotmail Hesabı Giriş Yapmak

1- https://www.microsoft.com/ linkine tıklayıp adresini açınız.

2- Sağ üst köşede yer alan “Oturum Aç” yazısına tıklayınız.

3- Profil fotoğrafı altında yer alan diğer eylemlere tıklayınız.

4- Gelen Kutusunu açınız.

5- Hotmail gelen kutusu karşınızda.

Hotmail hesabınızla dilerseniz Skype hesabı da oluşturabilirsiniz. Skype hesabınız üzerinden canlı görüşme, yazışma gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.
Yine Hotmail servisi üzerinden, Outlook ve Windows live gibi uzantılı mail adreslerinize giriş yapmanız mümkündür. Gelişmiş altyapıya sahip olan e mail servisi, kullanıcılar tarafından çok takdir ediliyor. Hotmail profilinizi özelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu özellik sayesinde kullanıcı dilediği gibi mail kutusunu şekillendirebilmektedir. Renk ve tasarım gibi özellikleri kullanıcı dilediği gibi ayarlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mail Giriş - E Posta Giriş Yap

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir