Hotmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır?

  • Whatsapp

Hotmail gelen kutusu nasıl açılır sorusuna bu makale altında yanıtlar vereceğiz. Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri olan hotmail gelen kutusuna girmek işlemi aslında çok basittir.
Yaşanılan sorunların önüne geçmek için bizde e-posta kullanıcılarına yardım edeceğiz. Dünyanın en büyük mail servisi olan Hotmail, her gün artan trafiği ile büyümektedir. Eğer sizde bir hotmail mail sahibiyseniz aşağıdaki yer alan adımları izleyecek çok kolay hotmail gelen kutusuna erişebileceksiniz.

Hotmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır?

Başkaları tarafından sizlere gönderilen e-postalar sizlerin gelen kutunuza düşmektedir. Bu yüzden işlerinizi devam ettirmek için hotmail gelen kutusuna erişmek çok önemlidir.
Sizin için çok önemli olan bu işlemi aşağıda resimli adımlarla gösterdik. Eğer takıldığınız yerler olursa makalenin yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylıca işlemlere sırasıyla bakalım.

1- Öncelikle outlook.live.com/owa/ bu linke tıklayalım ve hesabımıza giriş yapmak için kişisel email bilgilerimizi girelim.

2- Eposta bilgilerimizi girdikten sonra ileri butonuna tıklayalım.

3- İleri butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak sistem sizi gelen kutunuza yönlendirecektir. Aşağıda resimde gördüğünüz gibi size gönderilen tüm mailleri bu bölümden dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
Bu mailleri dilediğiniz gibi silebilir ya da spam klasörüne alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hotmail Hesabı Nasıl Silinir?

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir