Google Drive Hesabı Nasıl Açılır?

  • Whatsapp

Google Drive Kaydol

Google Drive, yaşadığınız tüm depolama problemlerini basit bir işlemle Google altyapısı altında çözüm üretebilirsiniz.

Google kullanıcılarına ücretiz olarak bir depolama hizmeti sunmaktadır. Google Drive aracılığıyla çalışmalarınızı saklayabilir ya da başkasına göndermek istediğiniz yüksek boyutlu dosyaları Drive aracılığı ile gönderebilirsiniz. İçerisinde bulunan özelliklerle kolayca Tablo çalışmaları ve Slayt çalışmaları yapabilirsiniz. Bu ücretsiz depolama hizmetinin yanında Google Drive içerisinde yer alan Google Sheets özelliği ile Excel dosyaları oluşturmanızı ve düzenleme yapmanızı kolaylaştırır. Online Excel kullanımını sizlere sunar. Dilerseniz başka bir Google Drive kullanıcısını dosyalarınıza yetkilendirebilirsiniz böylelikle yetki verdiğiniz kişide online olarak düzenleme ve kaydetme işlemlerini gerçleştirir. Bilgisayarınızda yer alan ya da mobil cihazınızda yer alan klasörleri, çalışmaları, dosyaları sürükleyip Drive içerisine aktarmak çok kolay. Oluşturduğunuz dosyalar size özel olarak gizli kalmaktadır dilerseniz dosyayı herkese açık bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

Google Drive Özellikleri

  • Google Drive kullanıcılarına 15 GB saklama alanını ücretsiz olarak verir. Bu depolama alanına, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı, size özel tüm çalışmaları paylaşabilir ve saklayabilirsiniz.
  • Gmail e-posta hesabınız üzerinden size gönderilen ek dosyaları Google Drive depo alanınıza tek tık ile aktarabilirsiniz.
  • Online olarak çalışma dökümanları olıuşturabilirsiniz, tablo, döküman ve slayt düzenlemelerini arkadaşlarınızla online yapabilirsiniz.
  • Kağıt üzerinde olan çalışmalarınızı fotoğraflarını çekerek Drive alanında bulunan PDF dönüştürücü ile PDF dosyasına dönüştebilirsiniz.

Google Drive Kayıt

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip olabilmek için Gmail hesabınızın olması yeterlidir. Eğer gmail hesabınız bulunmuyorsa aşağıda yer alan butona tıklayarak hızlıca Google Drive Kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu basit işlemler Google Hesabı sahibi olacaksınız.Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip olabilmek için Gmail hesabınızın olması yeterlidir. Eğer gmail hesabınız bulunmuyorsa aşağıda yer alan butona tıklayarak hızlıca Google Drive Kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu basit işlemler Google Hesabı sahibi olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gmail Yıldızlı İletiler Ayarları
Google Drive Kayıt

Günün her saati, istediğiniz dosyayı Google Drive yüklemesi gerçekleştirebilirsin. Bunun için aşağıda yer alan Google Drive indir bağlantıları ile size uygun Google Drive iOS indir ya da Google Drive Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir