Gmail Oturum Aç, Gmail Giriş

  • Whatsapp

Gmail oturum açma işlemi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gmail giriş ile tarafınıza iletilen mailleri kontrol edebilirsiniz. Tüm mail işlemlerini oturum açtıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir mail hesabı sahibi değilseniz, sitemizde yer alan gönderilere bakarak mail hesabı sahibi olabilirsiniz.

Gmail Oturum Açma

Gmail, en popüler mail servisleri listesinin başında yer almaktadır. Basit ve ücretsiz bir servis olması nedeniyle her gün yüzlerce yeni kullanıcı kazanmaktadır. Gmail üzerinden mail göndermek, mail almak istiyorsanız öncelikle Gmail’de oturum açmalısınız. Bu işlem için aşağıda yer alan adımları sırasıyla takip etmelisiniz.

Gmail Oturum Açma
  • Karşınıza çıkan ekrana ilk olarak E-Posta adresinizi yazarak aşağıda yer alan “İleri” butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra mail hesabınızı parolasını girerek hesabınıza oturum açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gmail Giriş – Gmail Sign

Yukarıda resim ile anlatılan adımları gerçekleştirdikten sonra Gmail giriş işlemi tamamlanacaktır. Giriş yaptığınız mail hesabınızdan, mail gönderebilir ya da gelen maillerinizi okuyabilirsiniz. Başkaları tarafından size gönderilen mailleri “Gelen Kutusu” kısmında bulabilirsiniz. Eğer sizin başka kişilere gönderdiğiniz mailleri görmek isterseniz sol menüde yer alan “Gönderilen Postalar” bağlantısına tıklamalısınız.

Gmail hesabınıza giriş yaparken mutlaka doğru bağlantı adresinde olduğunuzu kontrol edin. Kötü niyetli kişiler “sahte” sitelere sizleri yönlendirip parolanızı çalmak isteyebilir.

Gmail akıllı alt yapısı sayesinde, cihazınızı tanımlayacaktır. Başka bir cihaz üzerinden e-posta hesabınıza erişilmeye çalıştığı zaman size uyarı gönderecektir. Hesabınızın güvenliğini sağlamak adına 2FA ( iki adımlı koruma ) yöntemini çalıştırmanızı öneririz. Parolanızı bulan bir kişi iki kademeli doğrulama yöntemini aşamayacaktır.

Gmail Telefondan Oturum Aç

Telefondan Gmail oturum açmak için telefonunuza Gmail uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Gmail uygulamasını, Android ya da iOS market üzerinden indirebiliyorsunuz. Mobil uygulama, e-posta gönderme ya da gelen e-postaları okuma olanağını sizlere sunar. Gmail uygulaması ile telefonunuz üzerinden tüm mail işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Google Drive Hesabı Nasıl Açılır?

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir